top mobile

barbara Sajdek

bardzo zasmakowały mi pierozki z Państwa firmy gdzie można je kupić do domu , mieszkam w Debicy = podkarpackie, nie firma, . Do których sklepów w Dębicy lub w Pobliżu je Państwo wozicie?

Sławomir Panoś

Jestem zainteresowany państwa ofertą - poznałem smak. I bardzo proszę o cennik państwa specjałów.

Krzysztof Michalak

Bardzo dobre wyroby

Patrycja Kos

Państwa pierogi pod każdym smakiem to coś niesamowitego! Mhm,za każdym razem takie same! Nadzienie nie oszukane i w przypadku owoców-bo takie kupuje tylko (wegetarniazm) same kształne,a nie jakieś podroby drzemów.Super! POLECAM!

Barbara Tura

Witam serdecznie. Mieszkam w Chrzanowie (woj. małopolskie) więc niedaleko od Państwa (z resztą od dziecka jeżdżę w Państwa okolice bo mam tam rodzinę). W sklepiku małym w moim mieście, na małym osiedlu mój mąż kupił Państwa pierogi. Przypadkowo by szybko coś zjeść i... jestem zachwycona! Przepyszne (ruskie) - skład (zwracam uwagę na to co jem i zawsze czytam skład produktów) przepyszny, zdrowy - idealny, cena idealna (wręcz promocyjna). Jestem zachwycona i już nie mogę się doczekać jak skosztuje innych :są ponoć tam z mięskiem I I owocami... Dziękuję. Ps. Napisałam do Państwa od razu. Dzisiaj je 'odkryliśmy' I jeszcze w buzi czuję ich smak. Brawo. Gratuluję. Serdecznie pozdrawiam. Mega pozytyw! Powodzenia Basia T.

Paweł Wentrys

Dzień dobry. Fantastyczne pierogi :-). Proszę mi tylko napisać ile sztuk jest w opakowaniu 450 g? (Pierogi z mięsem). Ostatnio liczę kalorie, a byłem na obiedzie u mamy i nikt nie policzył ile ich było. Pozdrawiam, Paweł Wentrys

Barbara z Oświęcimia

Najlepsze pierożki ba rynku!A z serem rewelacja!Moje dziecko uwielbia Wasze pierogi z resztą ja też.