top mobile

Agata

Dlaczego nie ma tych pierożków w Warszawie? i czy będą kiedyś tutaj dostępne? zajadamy się nimi za każdym razem będąc w Wadowicach, to najlepsze mrożone pierogi na polskim rynku!

Tomek

Gorąco polecam! Spośród kupnych zdecydowanie NAJLEPSZE! ;-)

Adam z Krakowa

Szanowni Państwo, chciałbym Państwu serdecznie podziękować za stworzenie tak wspaniałego produktu, jakim są Państwa pierogi. Jestem pod niezwykłym wrażeniem doskonałego smaku jakim się charakteryzują. Próbowałem do tej pory pierogów z mięsem, ruskich i z serem i wszystkie są tak dobre, że nie umiem zdecydować, które lubię najbardziej. Państwa pierogi są tak pyszne, że zdradzę Państwu pewien sekret - jem je w tej chwili, gdy piszę ten komentarz. Z gratulacjami Wierny Klient

Ewa M.

Pierożki fantastyczne, ale nie wiem, czy można je podać dziecku z alergią na jajko i choć nigdzie nie znalazłam w składzie, to będę wdzięczna za odpowiedz, czy faktycznie nie zawierają jajka czy może np. śladowe ilości?

Edyta

Pierogi pyszne. Najlepsze z tych, które można kupić w sklepach. Kupujemy z mężem od dwóch lat na terenie Krakowa i polecamy znajomym. Można je dostać w Lewiatanach. Polecam :)

Kingencja

Cudo natury. Najlepsze z miesem! Polecam serdecznie.

Izabela Roman

Pierogi z owocami leśnymi to po prostu bajka! Mam nimi "załadowany" cały zamrażalnik!